Kalenteri
Tammikuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
1
 
 
1
2
Peli:Nummela
17:00-19:15
Haki-Blues Blue
Jää 17:45-19:15Valmentaja (Henri+Taneli)4 Törnqvist Conny
3
Tapahtuma:16:00 Jyp pelitällit
Jyp pelitällit vastaavaan tapaan kuin syksyllä. 2 yön reissu. Läh
4
Tapahtuma:16:00 Jyp pelitällit
Jyp pelitällit vastaavaan tapaan kuin syksyllä. 2 yön reissu. Läh
5
Tapahtuma:16:00 Jyp pelitällit
Jyp pelitällit vastaavaan tapaan kuin syksyllä. 2 yön reissu. Läh
Peli:MK3
16:45-19:00
Blues White-EVU
Toimitsijat: Schmittberg, Karpov, Kuvaja, Lehtonen8 Halimaa Ka
Harjoitukset:MK3
13:45-15:15
E2: vapaa jää
Täysi varustus
2
6
Tapahtuma:8:00 KoskiVet E2 Loppiaisturnaus
Kokoontuminen Valkeakosken jäähallissa klo 10:00.Otte
7
8
Tapahtuma:18:00 Vanhempainvartti

Harjoitukset:MK3
17:15-20:45
E2: jääharjoitus
WhiteOheiset 17:15Jää 18:15-19:45Loppuvery
9
10
Harjoitukset:MK2
17:00-21:00
E2: jääharjoitus
WhiteOheiset 17:00Jää 18:00-19:30Loppuveryttely
11
Peli:Laaksolahti
10:45-13:00
EKS-Blues White
Jää 11:30-13:0015 Kuvaja Rasmus44 Elonen Joonatan MV52 K
Peli:Riihimäki JJ
13:00-15:15
Nikkarit Black-Blues Blue 3
Paikalle 13:00, peli 13:45-15:1510 Vainiola Niilo12 Mustonen Ju
Harjoitukset:MK3
15:45-20:15
E2: jääharjoitus
WhiteOheiset 15:45Jää 16:45-18:15
12
Peli:Porvoo
8:25-10:40
Hunters Sininen-Blues White 2
Paikalle 8:25, Peli 9:10-10:4015 Kuvaja Rasmus33 Jääskeläinen T
Peli:MK3
13:00-15:15
Blues White 1-K-Kissat Bears
Paikalle 13:00, peli 13:45-15:15Toimitsijat: Bygglin, Lahti, Pietiläin
Peli:MK2
16:45-19:00
Blues Blue 1-Jokerit Blue
Paikalle 16:45, peli 17:30-19:00Toimitsijat: Harjanne, Koskimies, Lamp
Peli:Malmi 3
17:55-20:25
HIFK White-Blues White E1
Paikalle 17:55. Peli alkaa 18:55Meiltä peliin:9 Santala Luca
3
13
14
Harjoitukset:Matinkylä
15:45-18:00
E1 jääharjoitus
Paikalle 15:45Jää 16-17Oheiset 18 asti4
15
Harjoitukset:MK3
17:15-20:45
E2: jääharjoitus + Jason
BlueOheiset 17:15Jää 18:15-19:15Loppuveryt
16
17
Harjoitukset:MK2
17:00-21:00
E2: jääharjoitus
BlueOheiset 17:00Jää 18:00-19:30Loppuveryttely
18
Peli:Laaksolahti
9:15-11:30
EKS-Blues Blue
Peli 10-11:309 Santala Luca10 Vainiola Niilo11 Joutsen O
Peli:Raasepori
11:15-13:30
ITR-Blues White 1
Paikalle 11:15, peli 12:00-13:305 Gavrilov Matvei10 Halmela Val
Peli:Espoonlahti hh
13:30-15:45
EPS White-Blues Blue 1
Paikalle 13:30, peli 14:15-15:453 Suominen Luke4 Törnqvist Conn
Peli:Konala 1
16:00-18:30
Blues White E1-HAKI Blue
Paikalle 16:00. Peli 17:0012 Mustonen Juuso29 Pahkamaa Jesse
Harjoitukset:MK3
15:45-20:15
E2: jääharjoitus
BlueOheiset 15:45Jää 16:45-18:15Loppuveryttely
19
Peli:MK3
13:00-15:15
Blues White 2-Jää-Tiikerit Green
Paikalle 13:00, peli 13:45-15:15Toimitsijat (Kuvaja, Lehtonen, Niemist
Peli:MK2
16:45-19:00
Blues Blue 3-Blues Blue 2
Paikalle 16:45, peli 17:30-19:00Toimitsijat (Harjanne, Itämies, Karlss
4
20
Harjoitukset:Esport
17:50-20:00
E2: oheisharjoitus poika+vanhempi
Oheisharjoitukset, mukaan vanhempi joka voi tukea harjoittelua kotona.
21
Harjoitukset:MK2
15:45-18:00
E1 jääharjoitus
Blue harjoitusryhmäJää 16-17Oheinen loppuu 18 mennessäSu
22
Harjoitukset:MK3
17:15-20:45
E2: jääharjoitus
WhiteOheiset 17:15Jää 18:15-19:45Loppuvery
23
24
Harjoitukset:MK2
17:00-21:00
E2: jääharjoitus
WhiteOheiset 17:00Jää 18:00-19:30Loppuveryttely
25
Peli:Loviisa
11:15-13:30
LJK-Blues White 2
Paikalle 11:15, peli 12:00-13:30Valmennus (Tuomo + Juha)15
Peli:Järvenpää 2
13:30-16:00
Haukat valkoinen-Blues White E1
Paikalle 13:30, peli 14:303 Suom
Peli:MK3
16:00-18:15
Blues Blue 2-K-Vantaa Itä Valkoinen
Paikalle 16:00, peli 16:45-18:15Valmennus (Henri)Toimitsijat (S
Harjoitukset:MK3
18:15-21:15
E2: Jääharjoitus
Blue&WhiteOheiset 17:15Jää 18:15-19:45Loppuv
26
Peli:MK3
13:00-15:15
Blues Blue 2-Haki Blue
Paikalle 13:00, peli 13:45-15:15Valmennus (Taneli + Tommi)Toimi
Peli:MK2
16:45-19:00
Blues White 1-Reds Red
Paikalle 16:45, peli 17:30-19:00Valmennus (Seppo+Masa)Toimitsij
5
27
28
Harjoitukset:MK2
15:45-18:00
E1 jääharjoitus
Jää 16-17Oheinen lo
29
Harjoitukset:MK3
17:15-20:45
E2: jääharjoitus
BlueOheiset 17:15Jää 18:15-19:45Loppuveryt
30
31
Harjoitukset:MK2
17:00-21:00
E2: jääharjoitus
BlueOheiset 17:00Jää 18:00-19:30Loppuveryttely
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=BluesE2_4144
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita